Tur Kodu TUR02-71
Yurt Dışı Bayram Turları
Kurban Bayramı Turları
Abroad
Culture
Discovery
Fauna @en
Flora @en
Gourmet
Hiking @en
Photograph
Tur Özeti

Bayram Yurtdışı  kategorisinde sunduğumuz bu tur paketlerimiz farklı kıtalarda farklı konseptlerdedir. Kimisinde konfor ön planda iken kimizi ekonomiktir ama tüm turlarımızda amaç kütür, doğa, yaban hayatının sağlıklı bir karışım halinde en maximum düzeyde sunulabilmesidir.

 Tüm Yurtdışı turlarımız kesin hareketlidirTek kişi olsanız bile yapılır. Bu durumda rehberlik hizmeti ingilizce olarak verilir. Şayet bir grup oluşması durumunda grubun başında bir Bukla temsilcisi gidecektir. Rezervasyonlarınızı en az 3 ay evvelden sonuçlandırmanızı tavsiye ediyoruz.

Dünyanın her kıtasına, en güzel yerlerine yapılan turlarımızın operasyonu, dünyanın en büyük tur operatörlerinden biri olan G-Adventures tarafından yapılmaktadır.

Aşağıda döküm olarak sunulan turların detayları için ofisimizle (0212 245 06 35 – serdar@bukla.com – bulent@bukla.com)  irtibata geçiniz. Tur detayları size mail yolu ile bildirilecektir.

Program

1 copy

 
Fiyat
Tur fiyatı : 0 $
Nakit indirimli : 0 $
Single Farkı : 0 $
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama