Tur Kodu TUR02-41
Yedigöller Kampı “İki Gece” Bayram
DÜĞEN YAPRAKLAR ALTINDA 2 GECE KAMP...
Tur Özeti

Bahar ve yaz aylarında yeşilin, sonbaharda ise yeşil, sarı ,kahverengi ve kızılın her tonunun bir arada bulunduğu renk cümbüşünü yasayabilmek,ağaçlar arasından sızan ışık hüzmelerinin büyüsüne kapılmak için Yedigölleri mutlaka görmelisiniz. Çadır konaklamalı olan turumuzda doğanın içinde eğlenceli bir hafta sonu geçireceksiniz. Ayrıca kampçılık hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğretiyoruz.

Baykuş sesleri ve ateş çıtırtıları arasında gerçek sessizliği yaşayacaksınız. Bu an anlatılamaz. Yaşarsanız hak verirsiniz.

Program

1.Gün:
Sabah İstanbul’dan hareket. Saat 13.00′te Yedigöller Milli Parkına varış ve öğle yemeği. Öğle yemeğinden sonra rehber eşliğinde çadırlarımızı kuruyoruz.

Çadırlarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğine kadar serbest program. Dileyenler aksam ateş yakmak için odun toplamaya, rehbere yardıma gidebilir. Veya fotoğraf çekmek için çevreyi gezebilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra gece yürüyüşü ve ateş başı eğlenceleri, sohbetler…

2.Gün:
Kahvaltıdan saat 09.30 da tüm bölgeyi içeren yürüyüşümüze başlıyoruz tüm göllere ve şelaleye  yapılan 2,5 saatlik yürüyüşten sonra öğle yemeğini yiyoruz. Öğle yemeğinden sonra gülen kayalar bölgesine yürüyüş yapıyoruz. Akşam yemeğine kadar serbest zaman. Gece gene fenerlerimizle yürüyüş yapıyoruz.

3.Gün:
Sabah 09.00 gibi kahvaltımızı alıp, kampımızı toplamaya başlıyoruz. Çadırlarımızı topladıktan sonra, 500 yıllık Anıt Ağaca yürüyoruz. Yürüyüşümüzün ardından, İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 345 TL
Nakit indirimli : 345 TL
Single Farkı : 50 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Konaklama yerler Milli Park tarafından belirlenmiştir. Biz genelde Nazlı Göl kenarındaki kamp alanını tercih ediyoruz.

Çadırlarımız yağmur geçirmez, içine böcek ve sinek giremez. 3 kişilik çadırlarımızda 2 kişi konaklatıyoruz.

Genelde sabaha kadar oturulduğu için pek kullanmıyoruz desek yeridir.

 
Detay Program
Aktivite
Turun Farkı
Zorluk Derecesi
Grup Sayısı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Kişisel İhtiyaç
Yanında Getir
Bukla Notu