Tur Kodu 7GLLRK
Yedigöller Kampı
EN İYİ FOTOĞRAF PLATOSU...
balıkçılık
çocuk
doğa
fotoğraf
hiking
kamp
kolay
Tur Özeti

Bahar ve yaz aylarında yeşilin, sonbaharda ise yeşil, sarı ,kahverengi ve kızılın her tonunun bir arada bulunduğu renk cümbüşünü yasayabilmek, ağaçlar arasından sızan ışık hüzmelerinin büyüsüne kapılmak için Yedigöller’i mutlaka görmelisiniz. Fotoğrafa düşkünseniz, daha iyi bir plato bulamazsınız. Çadır konaklamalı olan turumuzda doğanın içinde eğlenceli bir hafta sonu geçireceksiniz. Ayrıca kampçılık hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğretiyoruz.

Baykuş sesleri ve ateş çıtırtıları arasında gerçek sessizliği yaşayacaksınız. Bu an anlatılamaz. Yaşarsanız hak verirsiniz.

Program

1. Gün Cumartesi:

Sabah İstanbul‘dan hareket. Saat 13.30‘te Yedigöller Milli Parkı’na varış ve öğle yemeği. Öğle yemeğinden sonra rehber eşliğinde çadırlarımızı kuruyoruz.

Çadırlarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğine kadar serbest program. Dileyenler akşam ateş yakmak için odun toplamaya veya yemek için rehbere yardıma gidebilir yada fotoğraf çekmek için çevreyi gezebilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra gece yürüyüşü ve ateş başı eğlenceleri, sohbetler…

—————————————————————————————————————————————————–

2.Gün Pazar:

Sabah tek kelime ile süper bir kahvaltıdan sonra saat 09.30′da tüm bölgeyi içeren yürüyüşümüze başlıyoruz. Ziyarete açık tüm göllere ve şelaleye yapılan 2,5 saatlik yürüyüşten sonra öğle yemeğini yiyip saat 14.00′te İstanbul‘a hareket ediyoruz.

Erken çıkmamızın sebebi yolun uzunluğu ve bu saatten sonra bölgeye çok sayıda piknikçinin gelmesi. Saat 20.00 civarı İstanbul‘dayız.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 365 TL
Nakit indirimli : 365 TL
Single Farkı : 30 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Konaklama yerleri Milli Park tarafından belirlenmiştir. Biz genelde Nazlı Göl kenarındaki kamp alanını tercih ediyoruz.

Çadırlarımız yağmur geçirmez, içine böcek ve sinek giremez.

2 kişilik çadırlarımızda 1 kişi,

3 kişilik çadırlarımızda 2 kişi,

4 kişilik çadırlarımızda 3 kişi konaklatıyoruz.

Genelde sabaha kadar oturulduğu için pek kullanmıyoruz desek yeridir.

 
Aktivite
Turun Farkı
Zorluk Derecesi
Grup Sayısı
Yöre Bilgileri
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Kişisel İhtiyaç
Yanında Getir
Bukla Notu