Tur Kodu TUR08-10
Yedigöller Fotoğraf Kampı
FOTOĞRAFÇILAR İÇİN DOĞAL PLATO...
doğa
eğitim
fotoğraf
kamp
trekking
yürüyüş
Tur Özeti

Öncelikli olarak belirtmek isteriz ki bu tur bir FOTOĞRAF EĞİTİM TURU DEĞİLDİR. Burada amaç ortak noktası fotoğrafçılık olan insanları bir araya getirip Yedigöllerde dilediğince fotoğraf çekmesini sağlamak. Bu yüzdün turumuz klasik Yedigöller kampının aksine sadece fotoğraf çekim amacıyla katılacak olanların fotoğraf çekim ihtiyacına göre düzenlenmiştir. Yedigöller milli parkı ahşap iskele ve köprüleri, sonbahar renkleriyle, şelalesi ve adını veren yedi adet gölüyle doğa fotoğrafı meraklıları için tam bir çekim platosudur. Cuma gecesi çıkış verilmesinin sebebi kamp alanına erken varıp, henüz günübirlikçikler etrafta yokken fotoğraf çekimine başlamak ve sabah ışığını kaçırmamak. Sabah bölgeyi öğrenmiş olan katılımcı akşam üstü fotoğraflamak isteği yerleri tekrar fotoğraflayabilecektir. Yani fotoğrafçı için gruba bağlı kalmadan da kendi çekim isteklerine göre dolaşabileceği yeterli zaman programda yaratılmıştır.

Program

1. Gün Cumartesi: Cuma gece yarısı çıkan aracımız cumartesi sabaha karşı Yedigöllerde oluyor. Tüm gün Yedigöllerdeyiz. Konaklama kamp alanımızda.

2. Gün Pazar: Kahvaltıdan sonra serbest zamanın ardından öğleden önce Yedigöllerden ayrılıyor ve İstanbul’a hareket ediyoruz.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 275 TL
Nakit indirimli : 275 TL
Single Farkı : 20 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Konaklama yerleri Milli Park tarafından belirlenmiştir.

Çadırlarımız yağmur geçirmez, içine böcek ve sinek giremez. 3 kişilik çadırlarımızda 2 kişi konaklatıyoruz.

Genelde sabaha kadar oturulduğu için pek kullanmıyoruz desek yeridir.

 
Detay Program
Aktivite
Turun Farkı
Zorluk Derecesi
Grup Sayısı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Kişisel İhtiyaç
Yanında Getir
Bukla Notu