Tur Kodu
Tuğba Ekler ile İğneada Longoz Ormanları Yoga Kampı
FIT FLOW YOGA
doğa
Fauna @en
flora
fotoğraf
hiking
kolay
yoga
yüzme
Tur Özeti
  • Tuğba Ekler ile yoga ve meditasyon seansları
  • Türkiye’nin en büyük longozu
  • Özel Koruma altında Longoz gölleri
  • Masmavi Karadeniz
  • Uçsuz bucaksız ince kum sahili
  • Yemyeşil Orman
Program

1. Gün: İSTANBUL, İĞNEADA, YOGA, BULANIK DERE LONGOZU, SAKA GÖLÜ

Sabah İstanbul’dan ayrılarak Tekirdağ istikametine doğru TEM yoluna giriyoruz. Yolda kahvaltı paketleriniz dağıtılıyor. Yaklaşık olarak 11.30 gibi kamp alanına varmış oluyoruz. Kamp alanına geldikten sonra çadırlarımızı kuruyoruz. Öğle yemeği öncesi Tuğba Ekler  ile yoga seansına başlıyoruz. 1.5 saat sürecek bu yoga seansında yoga hocamız  kendi stilinde bir yoga seansı verirken aynı zamanda kendi pratiğiniz için de yararlı bilgiler veriyor. Grubun seviyesi ve isteği doğrultusunda bu zaman dilimi içinde ters duruşlar ve kol dengeleri gibi spesifik bölgelere odaklanarak, yararlı bilgiler verecektir. Yoga seansı ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası yürüyüşe başlayacağımız yere kısa bir araç yolculuğu ile varıyoruz. Yürüyüşümüz yaklaşık 7 km sürecek olup; Bulanık Dere ve Longozu, Hamam Gölü ve Longozu, Saka Gölü Sahili ve Longozu, Bulanık Meşe Ormanı göreceklerimiz arasında. Yaklaşık 3 saat sürecek yürüyüş sonrası kamp alanına geri dönüyoruz. Akşam yemeğinden sonra ateş başında meditasyon uygulaması yapılacaktır.

—————————————————————————————————————————————————–

2. Gün: YOGA & MEDİTASYON, ŞAHİN DERE, ERİKLİ GÖLÜ, İSTANBUL

Güne Tuğba Ekler’in meditasyon ve yoga seansıyla başlıyoruz. Daha sonra kahvaltı ve ardından çadırları topluyoruz. Çadırlar toplandıktan sonra rehber eşliğinde  isteyenler yaklaşık 9 km’lik yürüyüş parkuruna katılabilir. Yürüyüşü yapacağımız alanda; Şahin Dere ve Longozu, Gaydaroz Longozu, Korfa Kazalı Meşe Ormanı, Efendi Dere ve Longozu, Erikli Gölü göreceğimiz yerler arasında. Yaklaşık 3 saat sürecek yürüyüşümüzün arasında öğle yemeğini alacağız. Yürüyüşümüz tamamlandıktan sonra İstanbul’a dönüşe geçiyoruz. İstanbul’a varış saati 20.30 olarak öngörülmüştür.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 445 TL
Nakit indirimli : 445 TL
Single Farkı : 50 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Çadırlarımız yağmur geçirmez, içine böcek ve sinek giremez.

2 kişilik çadırlarımızda 1 kişi,

3 kişilik çadırlarımızda 2 kişi,

4 kişilik çadırlarımızda 3 kişi konaklatıyoruz.

Genelde sabaha kadar oturulduğu için pek kullanmıyoruz desek yeridir.

 
Grup Sayısı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Yanında Getir
Bukla Notu