Tur Kodu
Suiçti Şelalesi – Teşvikiye Köyü
fotoğraf
hiking
orta
trekking
yürüyüş
Tur Özeti
  • Su İçti Şelalesi
  • Köy kahvaltısı
  • Delmece Yaylası
  • Teşvikiye Köyü
  • Orta zorlukta orman içi yürüyüş
Program
İstanbul‘dan yola çıktıktan sonra Eskihisar‘dan Yalova’ya arabalı vapurla geçiyoruz. İlk olarak köy kahvaltımızı alacağımız Teşvikiye Köyü’ne gidiyoruz. Kahvaltıdan sonra 700 metre yükseklikteki Delmece Yaylası’na doğru hareket ediyoruz. Delmece yaylasındaki kısa fotoğraf molasının ardından 10 dakika araç yolculuğu yapıp parkura başlayacağımız noktaya varacağız. Yürüyüşümüz Suiçti Tepesi’nden başlayacak olup şelaleye varmamız patika yoldan yürüyerek yaklaşık 1,5 saat sürecek. Yürüyüşümüzün bu kısmında etrafınızda kastene, ıhlamur, gürgen, karayemiş gibi çok sayıda ağaç türlerini da göreceksiniz. Şelaleye vardığımızda fotoğraf ve dinlenmek için yeterli vaktimiz olacak. Erikli Şelalesi gibi bu şelaleyi de çok seveceğinizden eminiz.
Yürüyüş yapmış olduğumuz parkurumuzun ismi yörede “Ayı İni” olarak geçmektedir. :) Şelalenin ardından yaklaşık olarak 1,5 saat daha yolumuz kalıyor. Toplam yürüyüşümüz 3,5 saat civarında olacak. Parkuru bitirdiğimiz noktada öğle yemeğimizi aldıktan sonra dileyenler Teşvikiye Köyü’ne kadar yürüyebilirler. Köy kahvesinde alacağımız çaylarımız sonrası artık İstanbul’a dönüş vakti geliyor. Trafik durumuna bağlı olarak saat 20.00 civarında İstanbul oluyoruz.
 
Fiyat
Tur fiyatı : 169 TL
Nakit indirimli : 169 TL
Single Farkı : TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama
 
Detay Program
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Ulaşım
Yemekler
Yanında Getir
Bukla Notu