Tur Kodu TUR03-16
Pürenli Yaylası Kampı
SADECE SİZ VE YAYLA...
çocuk
doğa
fotoğraf
hiking
kamp
kolay
Tur Özeti

Bu kamp turumuz için çok fazla birşey söylemeye gerek yok. Doğasına hayran kalacağınız bir yerde bir haftasonu geçireceksiniz. Mutlaka deneyin.

Tur içinde 2 yayla göreceksiniz Pürenli ve Balıklı Yaylaları ayrıca birde Güzeldere Şelalesi görülüyor.

Yürüyüşler kolay ve orta derecede, isteyenler yürüyüşe katılmayıp dinlenebilir de…

Program

1. Gün : PÜRENLİ YAYLASI

Sabah İstanbul’dan hareket ediyoruz. Kahvaltı paketleriniz yolda dağıtılıyor Saat 11.30′da yürüyüşe başlayacağımız noktaya varıyoruz. Buradan kamp alanına yürüyüş mesafesi yaklaşık 6 km. İsteyenler yürüyüşe katılmayıp araçla kamp alanına gidebilir. 2 saatlik yürüyüşümüzü tamamladıktan sonra kamp alanına ulaşıyoruz. Kampımızı kurarken diğer yandan diğer yandan da öğle yemeği için barbekü çalışmalarımız sürüyor olacak. :)
Çadırlarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğine kadar serbest program. Dileyenler aksam ateş yakmak için odun toplamaya, rehbere yardıma gidebilir. Burada bir hatırlatma yapalım ne kadar çok odun toplanırsa ateş o kadar uzun yanar. ;) Fotoğraf için etrafta bayağı malzeme olduğu için çevreyi gezebilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra gece yürüyüşü ve ateş başı eğlenceleri, sohbetler…

—————————————————————————————————————————————————–

2. Gün : BALIKLI YAYLA

Kahvaltının ardından saat 10.00 gibi kampımızı topluyoruz. Kampı toplandıktan sonra yürüyüşümüze başlıyoruz. Yürüyüşümüz Pürenli Yaylası’ndan Balıklı Yayla’ya orman içinde gerçekleşecek. Bu yürüyüş yaklaşık 45 dakika sürüyor. Daha sonra aracımızla buluşmak için 6 km daha yürüyeceğiz. Araçla buluştuktan sonra Güzeldere Şelalesine gidiyoruz. Şelale ziyaretinden sonra öğle yemeğimizi yiyip İstanbul’a dönüyoruz. Kahvaltıyı iyi yapın çünkü öğle yemeğini saat 15.00 civarında yiyeceksiniz. Yol ve hava şartlarına göre saat 20-21.00 civarında İstanbul’dayız.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 399 TL
Nakit indirimli : 399 TL
Single Farkı : 30 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Çadırlarımız yağmur geçirmez, içine böcek ve sinek giremez.

2 kişilik çadırlarımızda 1 kişi,

3 kişilik çadırlarımızda 2 kişi,

4 kişilik çadırlarımızda 3 kişi konaklatıyoruz.

Genelde sabaha kadar oturulduğu için pek kullanmıyoruz desek yeridir.

 
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Kişisel İhtiyaç
Yanında Getir
Bukla Notu