Tur Kodu PERMAC
Peru – Machu Picchu Turu
INKA HARİKALARI!
binicilik
bisiklet
doğa
hiking
kültür
orta
Rafting @en
trekking
yurtdışı
Tur Özeti

Turumuz ile İnkaların harikalarına heyecan verici bir dalış yapmaya hazır olun! Geçmişin ve bugünün kültürünün etkisinde Cuzco ve Amazonların harika manzarası ile Kutsal Vadi, Machu Picchu yolunda sizi bekliyor olacak. Bu yolda tren ile ilerlerken harabeleri, müzeleri ve pazarları keşfetmek için pek çok vaktiniz olacak.

Program

1. Gün: LIMA, PERU

Peru Turu Lima’da başlıyor.

2. Gün: CUZCO

Cuzco’ya uçuyoruz. Şehri keşfetmek için serbest zamanınız olacak. Müzeleri, çarşıları dolaşarak Peru kültürüyle tanışmanızın ilk gününün tadını çıkarın. Opsiyonel olarak şehir turuna katılabilir ya da bireysel olarak şehri keşfedebilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı.

3. Gün: KUTSAL VADİ – OLLANTAYTAMBO

Tüm gün rehberli Kutsal Vadi ve Ollantaytambo harabeleri turu sizi bekliyor. Bu tur sırasında Planeterra’nın yerel halka destek amaçlı başlattığı dokumacılık projesine de bir ziyaret gerçekleştireceksiniz. Bugün yerel pazarlarda alışveriş yapma şansınız da olacak. Öğle yemeğini yerel bir köy olan Huchuy Qosco’daki Kutsal Vadi Topluluğu Restoranında yiyeceğiz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği.

4. Gün: AGUAS CALIENTES

Peru Turunda bugün Bir dağ şehri olan Aguas Calientes’deki tren yolculuğunuzda göreceğiniz güzel doğa manzaralarına hazır olun. Opsiyonel olarak yerel kaplıcalara gidebilir ya da vaktinizi alışveriş ile değerlendirebilirsiniz. Eğer ‘1 günlük İnka Rotası yürüyüşü’nü önceden rezerve ettiyseniz, trenden 104. km de ayrılıp Sun Gate ve Machu Picchu rotasında yürüyüşünüzü gerçekleştireceksiniz. Akşam üzeri Aguas Calientes’da seyahat grubunuza tekrar katılacaksınız. Yemek: 1 kahvaltı.

5. Gün: MACHU PICCHU – CUZCO

Bugün Machu Picchu harabelerine rehberli turunuz gerçekleşiyor. Cuzco’ya tren ile dönmeden önce opsiyonel olarak Inca Köprüsünü ziyaret edebilirsiniz. Yemek: 1 kahvaltı.

6. Gün: CUZCO

Cuzco’da serbest gün. Aktif opsiyonlarınız; su raftingi, at sürme ve dağ bisikleti. Yemek: 1 kahvaltı.

7. Gün: CUZCO – LIMA

Hava limanı transferiniz gerçekleşiyor ve Lima’ya serbest bir akşam geçirmek için dönüyorsunuz. Yemek: 1 kahvaltı.

8. Gün: LIMA

Peru Turunun  sonuna geliyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 1049 €
Nakit indirimli : 999 €
Single Farkı : 299 €
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama
 
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Yanında Getir
Bukla Notu