Tur Kodu TUR11-06
Melen Rafting
İSTANBUL'A EN YAKIN PARKUR...
doğa
eğitim
orta
rafting
Tur Özeti

İstanbul’dan 3 saat yolculukla gidilen ve parkurda verilen brifing yemek ve aktivite ile toplam 5 saat sonra tekrar İstanbul’a dönüşle biten günübirlik bir extreme aktivite.

Macera ve adrenalin ile dolu, canlandırıcı bir turdur. Bahar aylarında seviye 3 bazen 3+, yaz aylarında ise seviye 2 bazen 2+’ ya düşmektedir. Akıntının, adrenalinin, geleneksel köy yaşamının ve muhteşem manzaranın keyfini çıkarın. Ortalama 2 saati nehirde geçen, kahvaltı ve öğle yemeği dahil tam günlük bir tur. Dilerseniz önceden rezervasyonlu nehir evlerinde konaklama mevcuttur.

Program

İstanbul veya Ankara’ dan yaklaşık 2,5 – 3 saat sürecek yolculuğunuz sonrasında rafting başlangıç noktamız olan Düzce ili Cumayeri ilçesi Esentepe köyü sınırları içerisinde kalan Melen nehri kenarındaki  rafting kamp merkezimize ulaşıyorsunuz. Şırıl şırıl su ve cıvıl cıvıl kuş sesleri arsında tamamen doğal organik köy ürünlerinden oluşan köy kahvaltısı yapıyoruz. Kahvaltının ardından Rafting hazırlıklarına başlıyoruz. Islandığımızda üşümemiz için özel Neopren kıyafetler giyiyor, kask ve can yeleğimizi alıyoruz. Daha sonra merkezimizden rafting başlangıç noktamıza hareket ediyoruz. Yaklaşık 15 dk lik yolculuğumuzun ardından başlangıç noktamıza ulaşıyoruz. Güvenlik brifingimizi aldıktan sonra Rafting’e başlıyoruz. Yaklaşık 1,5 saat süren Rafting aktivitesi sonrasında rafting bitiş noktamıza ulaşıyoruz. Bitiş noktasından 10 dk lik yolculuğun ardından tekrar nehir kenarındaki merkezimize ulaşıyoruz. Merkezimizde vereceğimiz öğle yemeğinin ardından dilerseniz nehir kenarında yürüyüş yapabileceğiniz serbest zaman veriyoruz. Daha sonra siz değerli müşterilerimizi tekrar görüşmek dileğiyle İstanbul’ a uğurluyoruz.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 220 TL
Nakit indirimli : 220 TL
Single Farkı : 0 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama
 
Aktivite
Turun Farkı
Zorluk Derecesi
Grup Sayısı
Yöre Bilgileri
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Ulaşım
Yemekler
Kişisel İhtiyaç
Yanında Getir
Bukla Notu