Tur Kodu
Maldivler Tekne Turu (Vizesiz)
Tropikal Cennet Adaları
balıkçılık
Blue Voyage
Cruise
doğa
Scuba @en
yurtdışı
yüzme
Tur Özeti

Dünyanın en güzel adalarından Maldivler’de özel Dhoni teknesi ile unutulmaz bir seyahate hazır olun. Bu Maldivler turu ile keşfedilmemiş plajları ve küçük balıkçı köylerini ziyaret edin. Hint Okyanusundaki mercan kayalıklarına dalış yapın. Tropikal lezzetleri tadın. Kristal berraklığında sularda geleneksel dhonilerde seyir ederken Maldivler’in olağanüstü adalarını görün.

Program

1. Gün: MALE , MALDİVLER

Varış. 10:30 civarında tekneye transferiniz gerçekleşecek. Öğle yemeğinde beraber yolculuk edeceğiniz grupla tanışacaksınız. Sonrasında bu rüya yolculuğuna başlamadan önceki son hazırlıkları tamamlıyoruz. Yemek: 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

2. – 6. Gün: MERCAN ADALARI

Vadhoo kanalından mercan adalarına doğru teknemizle ilerliyoruz. Ambaraa ve Fenboa Finolhu’ yu da göreceğiz. Dhiggaru’daki balıkçı köylerindeki güzel plajlarını görüp yerel yaşamı deneyimleme şansını da yakalayacağız. Rahatlamak, yüzmek ve şnorkelle dalmak için serbest zamanlarınız olacak. Akşamları küçük limanlara demir atıp huzurlu plajlarda vakit geçirebilirsiniz. Tekne ekibimiz yemekleri hazırlamaktan sorumlu olacak. Yemek: 5 kahvaltı, 5 öğle yemeği, 5 akşam yemeği.

7. Gün: MALE

Malé’ye geri dönüyoruz. Uçuşunuza göre şehirden ayrılabilirsiniz. Uçuş rezervasyonunuzu öğle 12:00 ve sonrası için yapabileceğinizi unutmayın. Yemek: 1 kahvaltı.

 

 
Fiyat
Tur fiyatı : 1150 €
Nakit indirimli : 1099 €
Single Farkı : 1099 €
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Konaklamalar yerel bir tekne olan Dhoni’lerde yapılacaktır.

 
Detay Program
Aktivite
Turun Farkı
Zorluk Derecesi
Yöre Bilgileri
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Yanında Getir
Bukla Notu