Tur Kodu KETAZA
Kenya – Tanzanya – Zanzibar Turu
doğa
hiking
kamp
orta
vahşi yaşam
yurtdışı
yüzme
Tur Özeti

18 – 38 yaş grubundaki gençler için tasarlanmış Kenya Tanzanya Zanzibar Turu programında, Kenya’nın başkenti Nairobi’den Büyük Beşlinin peşine düşeceğiniz heyecanlı Seregentiye, Afrika’nın nabzını bu 11 günlük tur ile tutun! Eşsiz güzelliği ile Serengeti ve Ngorongoro Kraterinde keşfetmenin tatlı yorgunluğunu doğudaki geniş çayırlardaki baharat tarlalarında ve plajda atın. Kıvrak 4×4 aracınızda Dünyanın en harika vahşi yaşam örneklerini güven içinde görürken, rehberinizin desteği eşliğinde kamp alanında Afrika ruhunu hissederek dilediğiniz gibi vakit geçirin.

Program

1. Gün: NAIROBI, KENYA

Kenya Tanzanya Zanzibar Turu Nairobi’de başlıyor.

2. Gün: ARUSHA, TANZANYA

Masai halkının yarı kurak bölgelerinden geçerek Arusha’ya gidiyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

3. Gün: SERENGETI ULUSAL PARKI

4×4 safari araçlarımıza atlayıp heyecanlı safari sürüşüne başlıyoruz. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

4.- 5. Gün: NGORONGORO KRATERİ – MARANGU

4×4 safari araçlarımızla krater etrafında safari turlarına çıkıyoruz. Kenya Tanzanya Zanzibar Turunda daha sonra Marangu’ya doğru ilerleyip Kilimanjaro Dağı’na tırmanış için popüler noktalardan birini geziyoruz. Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

6. Gün: DAR-es SALAAM

Hint Okyanusu kıyılarında ilerlerken çok çeşitli, etkileyici manzaralar sizleri bekliyor. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

7. – 10. Gün: ZANZIBAR – STONE TOWN – NUNGWI

Kenya Tanzanya Zanzibar Turunda buhün Zanzibar adasında vapur ile geçiyoruz. Tropik baharat tarlasını rehber eşliğinde geziyoruz. Opsiyonel olarak Arap evlerini, sarayları, müzeleri, tarihi alanları gezebilir, tüple veya şnorkelle dalabilir ya da plajda rahatlayabilirsiniz. 2 gece Stone Town’da, 2 gece de plajda konaklıyoruz. Yemek: 4 kahvaltı

11. Gün: ZANZIBAR, TANZANYA

Dönüş. Yemek: 1 kahvaltı.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 1399 €
Nakit indirimli : 1379 €
Single Farkı : 510 €
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama
 
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Yanında Getir
Bukla Notu