Tur Kodu TUR04-48
Kemaliye – Elmalı Trans
doğa
orta
yürüyüş
Tur Özeti
  • Köy Kahvaltısı
  • Kemaliye Köyü’nden Elmalı Köyü’ne Trans
  • Orman İçi Yürüyüş
  • Çilek  bahçeleri
  • Elma Ağaçları arasında yürüyüş
  • 16km’lik yürüyüş
  • Keyifli, orta seviye yürüyüşler
Program

Aracımız İstanbul’dan hareket etikten sonra Sakarya’nın Pamukova ilçesinden geçerek Kemaliye Köyü‘ne doğru gidecektir. Yolumuz biraz uzun. Parkurumuz Samanlı Dağları üzerinde ve başlangıç noktamıza varmak için Samanlı Dağları‘nın güney yüzene geçmemiz gerekiyor.
Saat 11:00 gibi yürüyüşe başlayacağımız noktaya varıyoruz. Kemaliye Köyü’nün girişinde yol ayrımında aracımızdan inip toprak bir yoldan yürüyüşe başlıyoruz. İlk etapta hafif bir eğimle yukarı doğru yürüyoruz. Yaklaşık 1.100 metreye kadar yükseldikten sonra toprak yoldan ayrılıp kullanılmayan eski bir yoldan devam edeceğiz. Öğle yemeğimizi yol üzerindeki bir çeşmenin yanında yedikten sonra yürüyüşümüz hep yokuş aşağı devam etmektedir. Yolun son kilometrelerinde tekrardan toprak yola geri dönüyoruz ve 16 km’lik yürüyüşümüz sonunda Elmalı Köyü‘ne varıyoruz. Aracımız bizi burada bekliyor olacak.  Burada aracımıza binip artık İstanbul‘a doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Feribot yoğunluğuna göre İstanbul’a dönüş saatimiz değişecek olup tahmini 21:00 civarında İstanbul’da olmayı planlıyoruz.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 169 TL
Nakit indirimli : 169 TL
Single Farkı : 0 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama
 
Aktivite
Turun Farkı
Zorluk Derecesi
Grup Sayısı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Ulaşım
Yemekler
Kişisel İhtiyaç
Yanında Getir
Bukla Notu