Tur Kodu TUR11-26
Kayaköy Sanat Kampı
Tur Özeti

Bu sene alternatif bir tatil arayanların “İşte bu !!” diyebileceği bir tatil: Kayaköy Sanat Kampı. Kamp süresince sanat atölyeleri, kampta hazırlanan birbirinden lezzetli yemekler, birbirinden güzel koylar sizi bekliyor. Kamp içerisine Resimden Fotoğrafa, Seramikden Deriye, Ritimden Salsaya pek çok temel düzeyde atölye bulunmakta. İstediğiniz bir atölyeyi seçip bir hafta boyunca hem eğitim alıyorsunuz hem de yürüyüşler yaparak birbirinden güzel koylarda yüzme fırsatı buluyorsunuz.

Program
 
Fiyat
Tur fiyatı : 850 TL
Nakit indirimli : 835 TL
Single Farkı : 200 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Kamp alanımızdaki içerisinde duş tuvaleti bulunan taş pansiyon odalarında, ortak duş ve tuvaletlerin kullanıldığı ahşap çardaklarda, çadırlarımızda veya kendi çadırlarınızda kalabilirsiniz. Çadırlarında kalacaklar, malzemelerini kendileri getiriyorlar ve çadırlarını kamp arazisine kurabiliyorlar. Uyku tulumlarıyla yıldızların altında geceleyecekleri de unutmadık, onlar için uygun köşeler bulunuyor.

 
Detay Program
Aktivite
Zorluk Derecesi
Grup Sayısı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Yanında Getir