Tur Kodu
Kapadokya’da Sevgililer Günü
UZAKTAN BAKMA, YAKINA GEL...
doğa
fotoğraf
orta
sevgililer günü
trekking
yürüyüş
Tur Özeti
  • Aşk Vadisi
  • Uçhisar
  • Güvercinlik Vadisi
  • Üç Güzeller
  • ve Kapadokya’nın en güzel yürüyüş rotaları

 

(Bu tur kültür turu değildir. Kültür turlarında yapılan gezilerin bu turda olmadığını unutmayınız. Kapadokya’nın eşsiz coğrafyasını yakından, yürüyerek tanımanız için hazırlanmış bir turdur. Kapadokya kültür turlarını “kültür” sekmesinin altında bulabilirsiniz.)

Program

1. Gün 13 Şubat 2015 Cuma: KAYSERİ – ÇAT VADİSİ – AÇIKSARAY – ST. JEAN KİLİSESİ

Sabah 08:40 Pegasus uçuşu ile Kayseri’ye gidiyoruz. Kayseri Havaalanı’nda rehber ve aracımızla buluşup Çat kasabasına doğru yola çıkıyoruz. Buradan Gülşehir’e doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Yaklaşık 7-8 km’lik yürüyüş sonrası Açıksaray’a varıyoruz. Yürüyüşün ardından bölgenin en önemli kiliselerinden biri olan St. Jean kilisesine uğruyoruz. Kilise ziyaretinden sonra otelimize gidiyoruz. Akşam yemeğini otelde alıyoruz.

2. Gün 14 Şubat 2015 Cumartesi: MESKENDİR VADİSİ – KIZILVADİ – GÜLLÜDERE – ÇAVUŞİN – PAŞABAĞ
Otelimizdeki sabah kahvaltısının ardından sonra yola çıkıyoruz ve Meskendir’e gidiyoruz. Buradan yürüyüşümüze başlıyoruz. İlk olarak Kızılçukur Vadisi’ne oradan da Güllüdere Vadisi yürüyüşlerini gerçekleştirip Çavuşin’e geliyoruz. Öğle yemeğimizi Çavuşin’de aldıktan sonra köyde kısa bir gezinti yapıp yamaçtan peribacalarının arasından Paşabağ’a geliyoruz. Yürüyüşümüz burda sona eriyor ve otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği otelde.

3. Gün 15 Şubat 2015 Pazar : GÜVERCİNLİK VADİSİ – UÇHİSAR KALESİ – AŞK VADİSİ – KAYSERİ – DÖNÜŞ
Sabah kahvaltı sonrası programımıza başlıyoruz. Bugün yürüyüşümüz Göreme’den başlıyor. Güvercinlik Vadisi üzerinden toplam yaklaşık 6km’lik bir yürüyüşle Uçhisar Kalesi’ne varıyoruz. Burada öğle yemeğimizi aldıktan sonra muhteşem bir manzara eşliğinde Ak Vadi’ye doğru yürüyüşümüze devam ediyoruz. Ardından Aşk Vadisi’ne geçiyoruz. Aşk Vadisi’ndeki yürüyüşü tamamladıktan sonra akşam yemeği molası verip Nevşehir Havaalanı’na gidiyoruz. Uçağımız saat 22:10’da. (Pegasus Havayolları)

 
Fiyat
Tur fiyatı : 595 TL
Nakit indirimli : 575 TL
Single Farkı : 100 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Sezona ve doluluk oranına bağlı olarak Bukla Turizm, her zaman en iyi konaklama tesisini seçmeyi amaç edinmektedir. Konaklama tesisleri  konumu, servisi, imkanları ve misafirperverliği baz alınarak belirlenmektedir.

Çocuk konaklaması

0-6 yaş ücretsiz çocuklar ebeveyn ile aynı yatakta yatar. Ayrı yatağı yoktur (Tesis dolu ve müsaitlik yoksa).

7-12 yaş indirimli çocuklar ebeveyn ile aynı odada kalır. Ayrı odası yoktur. (Tesis dolu ve müsaitlik yoksa).

 
Turun Farkı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yanında Getir
Bukla Notu