Tur Kodu
Çocuklarla İğneada Longoz Ormanları (Yaz)
Tur Özeti

Dünya’nın sayılı Su Basar Ormanları’ndan İğneada Longoz Ormanları Milli Parkı’na gitmek için 3 yaş ve üzerinde olmak yeterli. :) Oyunlara anneniz ile katılabiliyorsunuz. Bölgenin kendine özgü coğrafyasında sonbahar oyunları,  gözlem ve deneyler bizleri bekliyor!

——————————————————————————————————————————————

  •  Türkiye’nin en büyük longozu
  •  Özel koruma altında longoz gölleri
  •  Masmavi Karadeniz
  •  Uçsuz bucaksız ince kum sahili
  •  Yemyeşil orman
  •  Sınırsız oksijen
  •  Kuş cenneti

——————————————————————————————————————————————

Program

1. Gün: İSTANBUL, İĞNEADA, BULANIK DERE LONGOZU, SAKA GÖLÜ

Sabah İstanbul’dan ayrılarak Tekirdağ istikametine doğru TEM yoluna giriyoruz. Seyir halindeyken paket kahvaltımızı alıyoruz. Baktık enerjimiz artıyor, çocuklarla Yol Tiyatrosu oyunumuzu kuruyoruz. Oyunun içinde neler olacağına hep beraber karar verip kurgusunu oluşturuyoruz. Roller seçiliyor ve hemen ardından canlandırmalar! Radyo Tiyatrocularımız için, isterlerse kayıt da alıyoruz. :)   Yaklaşık olarak 11.30 gibi de otelimize varmış oluyoruz. Öğle yemeği ardından yürüyüşe başlayacağımız yere kısa bir araç yolculuğu ile varıyoruz. Yürüyüşümüz yaklaşık 7 km olup; Bulanık Dere ve Longozu, Hamam Gölü ve Longozu, Saka Gölü Sahili ve Longozu, Bulanık Meşe Ormanı göreceklerimiz arasında. Otelimize geri dönerek serbest zamanda denize girme şansımız oluyor. Dönüşümüzde çocuklarla topladığımız malzemelerle anı çerçeveleri, rüzgar süsleri, yün mandala, rüya kapanlarıyla yaz hallerimize, toz kırmızılı toz turunculu icatlar katıyoruz.

—————————————————————————————————————————————————–

 2. Gün: ŞAHİN DERE, ERİKLİ GÖLÜ, İSTANBUL

Kahvaltı sonrası 09.00 gibi otelden ayrılarak 9 km’lik yürüyüş yapacağımız alanda; Şahin Dere ve Longozu, Gaydaroz Longozu, Korfa Kazalı Meşe Ormanı, Efendi Dere ve Longozu, Erikli Gölü göreceğimiz yerler arasında. Bugün yürüyüşe katılmak istemeyenler günün tamamını denize ayırabilirler. Çocuklarla kilden çalışmalar yaparak kendi karakterlerimizi yaratıyoruz. Öğle yemeğine kadarki zamanı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Öğle yemeğinizi otelde alabilirsiniz. Sonrasında otelden çıkış yaparak İstanbul’a dönüşe geçiyoruz. Çocuklarla Yol Tiyatrosu kayıtlarına devam ediyoruz. İstersek ‘Kim Kimdir, Nedir’ küp zar oyunumuzu oynuyoruz. İstanbul’a varış saati 20.30 olarak öngörülmüştür.

—————————————————————————————————————————————————–

 

 
Fiyat
Tur fiyatı : 545 TL
Nakit indirimli : 545 TL
Single Farkı : 150 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
05 May'18 - 06 May'18
(son +7 kişi)
09 Haz'18 - 10 Haz'18
(son +7 kişi)
06 Eki'18 - 07 Eki'18
(son +7 kişi)
03 Kas'18 - 04 Kas'18
(son +7 kişi)
Konaklama

İğneada Resort Hotel *5

 
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yanında Getir
Bukla Notu