Tur Kodu
Çocuklarla İğneada Longoz Ormanları Kampı
TÜRKİYE'NİN EN UZUN SAHİLİ...
çocuk
doğa
fauna
flora
hiking
kolay
yüzme
Tur Özeti
Program

1. Gün: İSTANBUL, İĞNEADA, BULANIK DERE LONGOZU, SAKA GÖLÜ

Cumartesi sabah İstanbul’dan yola çıkıyoruz. Seyir halindeyken paket kahvaltımızı alıyoruz. Baktık enerjimiz artıyor, çocuklarla kumpanyamızı ve oyunumuzu kuruyoruz. Oyunun içinde neler olacağına hep beraber karar veriyoruz. Yaklaşık olarak 11.30 gibi de kamp alanına gelmiş, çadırlarımızı kuruyor oluyoruz. Ardından öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası yürüyüşe başlayacağımız yere kısa bir araç yolculuğu ile varıyoruz. Bulanık Dere ve Longozu, Hamam Gölü ve Longozu, Saka Gölü Sahili ve Longozu, Bulanık Meşe Ormanı yürüyüşte göreceklerimiz arasında. Çocuklarla, yolda ilgimizi çeken malzemeleri toplamayı unutmuyoruz. Akşam oyunlarımız için gerekli :) Yemek sonrası ateş başı oyun ve sohbetlerin ardından gece orman yürüyüşü ile gecemize bakıyoruz.

—————————————————————————————————————————————————–

2. Gün: ŞAHİN DERE, ERİKLİ GÖLÜ, İSTANBUL

Kahvaltı sonrası 10.00 gibi çadırları topluyoruz ve yürüyüşümüze başlıyoruz.  Şahin Dere ve Longozu, Gaydaroz Longozu, Korfa Kazalı Meşe Ormanı, Efendi Dere ve Longozu, Erikli Gölü göreceğimiz yerler arasında. Rotanın yarısında, çocuklarla ve isteyen büyüklerle, su kenarında suluboya renklendirmeleri yaparken, oyunumuz için de doğal malzemeler topluyoruz.  Yürüyüşümüzün arasında öğle yemeğini barbekü şeklinde alacağız. Ardından İstanbul’a dönüşe geçiyoruz. Çocuklarla oyunlarımıza devam ediyoruz. İstersek ‘Kim Kimdir, Ne Nedir’ küp zar oyunumuz da var :) İstanbul’a varış saati 20.30’u bulmaz :)

Not:* Hava koşullarına, zamana veya grubumuzun dinamiğine göre program akışında ya da program içeriğinde değişiklikler yapabiliriz.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 475 TL
Nakit indirimli : 475 TL
Single Farkı : 50 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
14 Nis'18 - 15 Nis'18
(son +7 kişi)
26 May'18 - 27 May'18
(son +7 kişi)
08 Eyl'18 - 09 Eyl'18
(son +7 kişi)
27 Eki'18 - 28 Eki'18
(son +7 kişi)
Konaklama
 
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Ulaşım
Yemekler
Yanında Getir
Bukla Notu