Tur Kodu HMMDTR
Hamamdağı Trans
HAMAMA GİREN TERLER...
doğa
fotoğraf
hiking
zor
Tur Özeti

Bolu Kaynaşlı’ya bağlı Sazköy’den başlayan parkur, Kaynaşlı Beyköy’de bitiyor. Parkurun dere içinden yürünen kısmı zor. Yaklaşık 5 saat yürüyüş yapılıyor.

Program

İstanbul’dan ayrıldıktan sonra saat 11.45 civarında yürüyüşün başlayacağı noktaya varıyoruz. İlk önce toprak yolda yaklaşık 45 dakika süren bir yürüyüş yapıyoruz. Bu 45 dakika parkurun yokuş çıkılan kısmı. Düzlüğe varınca burada öğle yemeği molası veriliyor. Burası yaklaşık 1100 metre yükseklikte. Moladan sonra yokuş aşağı önce yoldan biraz yürüyoruz. Ardından dereye giriliyor. Dere çok küçük ıslanmadan bitirme şansınız da var. Dere içinde taşlar kaygan bu nedenle dikkatli olmalısınız. Rehberinizin uyarılarını dinleyin. Yaklaşık 3 saatlik dere içi yürüyüşten sonra tekrar toprak yola çıkıp Beyköy’e varıyoruz. Buradan sonra yarım saatlik bir yürüyüşle araca ulaşılıyor. Köyde çay molasını geçmiyoruz tabi ki. Kıyafetlerimizi değiştirdikten sonra İstanbul’a hareket ediyoruz.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 145 TL
Nakit indirimli : 145 TL
Single Farkı : 0 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama
 
Turun Farkı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Ulaşım
Yanında Getir
Bukla Notu