Tur Kodu
Gito’da Kış Başkadır
Çok farklı anlatılmaz, yaşanır dediklerinden :)
backpacking
doğa
fotoğraf
hiking
kar eğlencesi
orta
Tur Özeti

Sevgili arkadaşlar,
Yine gidenlerin çoook keyif aldığı, gitmeyenlerin ah vah ettiği bir GİTO KIŞ turu ile daha sizlerleyiz. Vay duymadım aman görmedim demeyin. Özellikle her sene bir sonrakinde mutlaka haber verin, gelicem diyenlere sesleniyoruz :P

Burada program detayına girmiyoruz. Özet aşağıdadır. Zaten yapılanda bunlardır. :)

Bu tur konformist ve kondisyonu sıfır olanlara uygun değildir baştan söyleyelim. Son 4 yılda yaşadıklarımız her kış oraya gitme arzumuzu tetikliyor.

NOT: Tur programında herkes kendi sırt çantasını ve bölüşülen yemekleri ve malzemeleri taşır!

Program

1. GÜN: TRABZON, GİTO

Sabah 06.30 Pegasus veya 06.40 THY uçağı ile Trabzona gidiş. (Başka uçuş saati programa uymuyor. Boşuna zorlamayın). Minibüsle önce Çamlıhemşin’e gidiyoruz. Burada kısa bir alışveriş molası verdikten sonra yürüyüşe başlayacağımız Meydan Köyü’ne gideceğiz. 4 saatlik yürüyüş ile Gito’ya (yürüyerek) çıkış. Harika, süper, heyooo sesleri arasında Koçira’ya yerleştikten sonra boş oturmuyoruz. Kuzineyi yak, yemek hazırla, çay demle, kar erit gibi işler bizi bekliyor. Ama merak etmeyin dinlenecek, fotoğraf çekecek vakit bolca olacak. Ha bir de iglo yapacağız akşam takılmak için :)

——————————————————————————————————————————————————–

2. GÜN:

Sürekli bir fotoğraf çekme durumu, yan gel yat, terasa çık, yürü, çıplak güreş, snowboard, kıç üstü kayma, yeme, içme, türkü, hikaye. Bugün yürüyüşteki hedefimiz Gito’nun üst tarafındaki zirveler. Yok ben böyle iyiyim diyenler Koçira’da rahatlıkla vakit geçirebilirler :)

——————————————————————————————————————————————————–

3. GÜN:

Sürekli bir fotoğraf çekme durumu, yan gel yat, terasa çık, yürü, çıplak güreş, snowboard, kıç üstü kayma, yeme , içme, türkü, hikaye. Bugünkü yürüyüşümüze ise o gün karar vereceğiz. Yaylanın vadiye bakan kısmının sağ tarafına orman içini de kapsayacak bir yürüyüş veya yoldaki karın durumuna göre Badara mezrasına bir yürüyüş yapılabilir. Bir de günbatımı için kısa bir yürüyüş düşünüyoruz.

——————————————————————————————————————————————————–

4. GÜN: GİTO, DÖNÜŞ

Gitodan ayrılma zamanı. Geldiğimiz patikada bıraktığımız izleri takip ederek Meydan köyüne iniyoruz., Celal dayıda geleneksel çay içme töreninden sonra Trabzon’a doğru yola koyuluyoruz. Tabi dönmeden önce Sini’de öğle yemeği yiyeceğiz. Efsane :) Dönüş uçağınızın 17.55 ve sonrası olması gerekiyor. Trabzon’a transfer Havaş ile yapılacak.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 890 TL
Nakit indirimli : 890 TL
Single Farkı : 300 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Koçira’da kalacağız. 8 oda var. Pansiyonun tek ısıtma sistemi salondaki kuzine. Serhan abi feci yalıtım yaptı bu sene odalarda uyku tulumu ile kalınabilir. Ama kuzineli salonda yatmak daha eğlenceli sanki. :P

 
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yanında Getir
Bukla Notu