Tur Kodu
Fujifilm Bolu Fotoğraf Atölyesi
GÜL YILDIZ İLE BOLU FOTOĞRAF ATÖLYESİ
doğa
eğitim
fotoğraf
kolay
yürüyüş
Tur Özeti
Program

14 Kasım Cumartesi

Sabah 08:00 gibi İstanbul’dan ayrılıyoruz. Yolda kahvaltı paketlerinizi dağıtıyoruz. Saat 11.30 gibi Gölcük Gölü’ne varıyoruz. Araçtan indikten sonra sizleri 40 dakikalık bir serbest yürüyüş bekliyor. Rehberleriniz gölün karşı tarafında öğle yemeğini hazırlarken siz göl kenarındaki yolda gölün manzarasının keyfini çıkararak yürüyorsunuz. Öğle yemeği biftek barbekü şeklinde alındıktan sonra fotoğraf çekimine geçiyoruz. Saat 17.00 civarında Gölcük’ten ayrılıp otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği otelimizde. Akşam yemeği ardından otelin eğitim salonunda gün içinde çektiğimiz fotoğrafları Gül Yıldız eşliğinde değerlendiriyoruz.

15 Kasım Pazar

Sabah kahvaltıdan sonra otelde ayrılıp Yedigöller Milli Parkı’na doğru hareket ediyoruz.1,5 saatlik yolculuk ardından Yedigöller’e varmış oluyoruz ve tüm bölgeyi içeren fotoğraf çekimimize başlıyoruz. Ziyarete açık tüm göllere ve şelaleye uğruyoruz. Saat 12:30 gibi Nazlıgöl’de öğle yemeğimizi alıyoruz.Çekimimiz saat 15:00’e kadar sürecek. Sonrasında ise İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Erken çıkmamızın sebebi yolun uzunluğu ve bu saatten sonra bölgeye çok sayıda piknikçinin gelmesi. Saat 20.00 civarı İstanbul‘dayız.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 499 TL
Nakit indirimli : 499 TL
Single Farkı : 100 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Bolu Termal Otel (4 Yıldızlı)

 
Grup Sayısı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Yemekler
Yanında Getir
Bukla Notu