Tur Kodu DOĞU LIKYA4
Likya Yolu Yürüyüşü – 4 Gece 5 Gün (Doğu Likya)
GÜNEŞİN ÜLKESİ LİKYA!
doğa
fotoğraf
hiking
kültür
orta
yüzme
Tur Özeti
Program

1.Gün : ANTALYA, GÖYNÜK, GEDELME

Öğleden önce Antalya Havaalanı’nda buluşmanın ardından Göynük’teki otelimize gidiyoruz. Ardından Göynük kanyon- Gedelme yürüyüşümüz başlıyor. Milli parkın içinden kanyon boyu devam edip inişli çıkışlı bir parkurda müthiş doğa manzaraları eşliğinde Gedelme Yaylası’na doğru orta zorlukta yürüyüş. 200 mt. den başlayan yürüyüşümüz 1000 mt. civarında son bulacak.

Yürüyüş Mesafesi: 14km / Yürüyüş Süresi: 6-7 saat / İrtifa: 800m (+), 400m (-)

—————————————————————————————————————————————————–

2. Gün : GÖYNÜK YAYLASI, KUZUDERE

Kahvaltının ardından aracımızla Yayla Kuzdere’ye yaklaşık 25 dakikalık bir yolculuğumuz var. Buradan Tahtalı Dağı’nın kuzeyinden Beycik’e doğru inişe geçeceğiz. Rotamız çam ormanlarından başlıyor.  1 saat içinde sedir ormanlarına dönüşecek ve daha sonrasında Tahtalı Dağı’nın 1.800 mt. deki geçidine gelip yine sedir ve çam ormanlarının arasından Beycik’e inecek. Opsiyonlu olarak Tahtalı Dağı’na (2.365 mt.) zirve yapabiliriz fakat iniş teleferik ile yapılacaktır.

Yürüyüş mesafesi: 16 km / Yürüyüş Süresi: 6-7 saat /  İrtifa: 800m (+),  900m (-)

—————————————————————————————————————————————————–

3. Gün : KUZUDERE, BEYCİK

Kahvaltının ardından Beycik’e doğru hareket ediyoruz ve Beycik Ulupınar yürüyüşümüze başlıyoruz. 7 km. lik daha hafif bir parkurda orman içi ve Bey Dağları’nın eteğinden Ulupınar’a doğru iniyoruz. Ulupınar’da öğle yemeği yedikten sonra Çıralı’ya dönüşe geçiyoruz. Öğleden sonra Çıralı’nın tadını çıkartmak için boş zamanınız olacak. Akşam Yanartaş’a gidip (Kimera) ebedi ateşi görüp otelimize döneceğiz.

Yürüyüş mesafesi: 7 km / Yürüyüş Süresi: 2-3 saat / İrtifa: 220m (-)

—————————————————————————————————————————————————–

4. Gün : ÇIRALI – MADEN YÜRÜYÜŞÜ

Kahvaltının ardından otelden ayrılıp müthiş bir sahil rotasını takip ederek Maden Koyu isimli küçük bir plaja varıyoruz. Muhtemelen tek ziyaretçisi bizim olacağımız bu plaja araç inmemekte. Burada yüzme molası verip, geldiğimiz patikadan geri dönüyoruz. Yol boyu karabaş otu, adaçayı, kekik vb. otları toplama imkanımız olacak.

Yürüyüş mesafesi: 10 km / Yürüyüş Süresi: 5 saat

—————————————————————————————————————————————————–

5. Gün : OLYMPOS, ADRASAN

Sabah otelden çıkıp Olympos antik kentini ziyaret ediyoruz. Rotamız buradan devam edip Musa Dağı’nın üstünden aşıp Adrasana varıyor. 18 km. lik yürüyüşümüz sandal ve defne ağaçlarının oluşturduğu bir ormandan geçip, dağın diğer yüzünde çam ağaçlarıyla devam ediyor. Sahilden başlayan yürüyüşümüzde 700 metreye kadar çıkıp tekrar sahile iniyoruz 6 saat. Gezi sonrası sizleri Antalya’ya uğurluyoruz ve bir başka BUKLATUR organizasyonunda buluşmak üzere sizlerle vedalaşıyoruz.

Yürüyüş mesafesi: 18 km / Yürüyüş Süresi: 6 saat / İrtifa: 700m (+,-)

 
Fiyat
Tur fiyatı : 1595 TL
Nakit indirimli : 1595 TL
Single Farkı : 320 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
31 Mar'18 - 04 Nis'18
(son 4 kişi)
14 Nis'18 - 18 Nis'18
(son +7 kişi)
28 Nis'18 - 02 May'18
(son 7 kişi)
19 May'18 - 23 May'18
(son +7 kişi)
Konaklama

1. Gece: Gül Mountain Lodge

2. Gece: Çıralı Emin Pansiyon

3. Gece: Çıralı Emin Pansiyon

4. Gece: Çıralı Emin Pansiyon

 
Turun Farkı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Kişisel İhtiyaç
Yanında Getir
Bukla Notu