Tur Kodu
Doğu ve Güneydoğu Anadolu Turu
DİNLERİN VE MEDENİYETLERİN KALBİNE 10 GÜNLÜK YOLCULUK...
fotoğraf
gurme
kolay
kültür
Tur Özeti
  • Doğu ve Güneydoğu’nun olmazsa olmazları
  • Binlerce yıllık tarih ve kültürel sentezler
  • Türkiye’nin en yüksek ili: Kars
  • Ani Harabeleri, Anadolu’nun ilk Camisi Manucehr
  • Müthiş manzarası ile İshak Paşa Sarayı
  • Muradiye Şelalesi, Akdamar Adası
  • Van şehir turu, Ahlat Mezarları
  • Nemrut Krater Gölü, Hasankeyf, Midyat
  • Deyr-ul Umur Manastırı, Deyr-ül Zeferan Manastırı
  • Mardin şehir turu
  • Diyarbakır, Nemrut Dağı, Adıyaman
  • Şanlıurfa şehir turu, Balıklı Göl, Halfeti
  • Gaziantep şehir turu

 

 

 

 

Program

1. Gün: (Kars) Kars Şehir Turu – Ani Harabeleri

2. Gün: (Ağrı – Van) Doğubeyazıt – İshakpaşa Sarayı – Muradiye Şelalesi – Van

3. Gün: (Van) Akdamar Adası – Van Şehir Turu

4. Gün: (Bitlis – Batman – Mardin) Ahlat Mezarları – Nemrut Krater Gölü – Hasankeyf – Midyat

5. Gün: (Mardin) Deyr-ul Umur Manastırı – Deyr-ül Zeferan Manastırı – Mardin

6. Gün: (Mardin) Mardin Şehir Turu

7. Gün: (Diyarbakır – Adıyaman) Diyarbakır – Nemrut Dağı – Adıyaman

8. Gün: (Şanlıurfa)  Şanlıurfa Şehir Turu – Balıklı Göl

9. Gün: (Şanlıurfa – Gaziantep) Halfeti – Gaziantep

10. Gün: (Gaziantep – Dönüş) Gaziantep Şehir Turu – Dönüş

 

 
Fiyat
Tur fiyatı : 2400 TL
Nakit indirimli : 2250 TL
Single Farkı : 400 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama
  • 1. Gece: 

Kars – Grand Ani Otel – http://www.grandani.com.tr

Kars – Hotel Cheltikov – http://hotelcheltikov.com

Kars – Büyük Kale Otel – http://www.buyukkalehotel.com

  • 2. ve 3. Gece: 

Van – Elite World Otel – http://www.eliteworldvan.com.tr/default-tr.html 

Van – Tamara Otel – http://www.tamaraotel.com/

  • 4. Gece: 

Midyat –  Shmayaa Otel –  http://www.shmayaa.com/

Midyat – Matiat Otel – http://www.matiat.com.tr

  • 5. ve 6. Gece: 

Mardin - Hilton Garden INN - http://www.hilton.com.tr/tr/Hilton-Garden-Inn-Mardin

Mardin - Maridin Otel – http://www.maridin.com
Mardin - Yay Grand Otel – http://www.yaygrand.com/
Mardin - Antik Tatlı Dede Konağı – http://www.tatlidede.com.tr

  • 7. Gece: 

Adıyaman – Grand Isias - http://www.grandisias.com/

Adıyaman – Zeus Hotel - http://www.zeushotel.com.tr/

  • 8. Gece: 

Şanlıurfa – Nevali Otel – http://www.nevalihotel.com/

  • 9. Gece: 

Gaziantep – Grand Hotel - http://www.gaziantepgrandhotel.com/

 

 

 
Detay Program
Turun Farkı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Yanında Getir
Bukla Notu