Tur Kodu TUR02-45
Doğu Karadeniz Yaylaları Yılbaşı ( 3 Gece 4 Gün )
DONMUŞ GÖLDE YÜRÜMEK İSTEYEN?
çocuk
doğa
hiking
kar eğlencesi
orta
yürüyüş
Tur Özeti

Tur programı içinde gezilen yerler Ayder Yaylası civarı, Fırtına Vadisi içindeki yerlerdir.  Yürüyüşler ve program kar durumuna ve yol şartlarına göre değiştirilebilir. Ama merak etmeyen sizi boş bırakmayız.

Program içinde 2 saatten 4 saate kadar yürüyüşler, kar aktiviteleri, gece yürüyüşleri, horonlu geceler ve sürprizlerimiz var. Eğlenceli bir yılbaşı geçirmeniz tek amacımız. Ama lütfen siz de kara karşı hazırlıklı gelin. Eldiven, bere vs unutmayın. Başkaları keyif alırken siz üşümeyin:)

 

Program

1. Gün – 31 Aralık: TRABZON, AYDER

Sabah Trabzon’da buluşuyoruz. Trabzon Havaalanı’na indikten sonra direkt olarak Ayder’e hareket ediyoruz. Yolda öğle yemeği yiyoruz. Otelimize yerleştikten sonra isteyenlerle civarda yürüyüş yapabiliriz. Akşama gala yemeği ve yılbaşı eğlencesi. Biraz geç uyuyacaksınız :)

—————————————————————————————————————————————————–

2. Gün – 01 Ocak: KUNTZ YAYLASI

Yeni yılın ilk günü geç kahvaltı ile başlayacak. Geceden kalma olmak yürümemize engel değil. İsteyenlerle Kuntz Yaylası’na orman içinden gideceğiz. Yürüyüşten döndükten sonra Oberj’de barbekü partisi var. Yürüyüşe doymadıysanız gene orman içi bir yürüyüş sizleri bekliyor. Bu akşam dışarıda karda kaymayı planlıyoruz. Gece yürüyüş var kafa fenerinizi unutmayın.

—————————————————————————————————————————————————–

3. Gün – 02 Ocak: GALERDÜZÜ

Bugünkü yürüyüşümüz biraz uzun, Galer düzüne yürüyeceğiz. 2 saat gidiş 2 saat dönüş şeklinde. Tabi ki karda yürünecek. Kaymadan olmaz bulduğumuz her yokuştan kayabiliriz. Öğle yemeği Galer’de yenecek şekilde kumanya olacak. Ve akşam yılbaşı gecesini aratmayacak bir eğlence bizleri bekliyor.

—————————————————————————————————————————————————–

4. Gün – 03 Ocak: FIRTINA VADİSİ, PALOVİT ŞELALESİ, ZİL KALE, ÇİNÇİVA, DÖNÜŞ

Kahvaltıdan sonra ilk olarak Fırtına Vadisi’ne gidiyoruz. Kar durumuna göre gidebileceğimiz her noktayı gezeceğiz. Palovit şelalesi, Zil Kale, Çinçiva… Ardından Sini’de muhteşem bir veda yemeği yiyeceğiz. Ardından birkaç yöresel alışveriş noktasında durup Trabzon Havaalanına gideceğiz. Seneye görüşürüz :)

 
Fiyat
Tur fiyatı : 1250 TL
Nakit indirimli : 1250 TL
Single Farkı : 350 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Oberj – Ayder Yaylası

—————————————————————————————————————————————————–

Doğu Karadeniz’deki konaklama tesislerinin çoğu aile işletmeleridir. Evden dönüştürülen ya da ahşap olduğu için teknik nedenlerden dolayı tesislerin bazılarında single oda imkanı ve bazı odalarda banyo tuvalet imkanı yoktur ya da kısıtlıdır. Dolayısı ile turlarımızda kısıtlı tesisler için kimlerin single ya da banyolu odada kalacağı tamamen kayıt sırasına göre belirlenmektedir. Lütfen turdan önce oda durumunuzu öğrenin, tur sırasındaki itirazlar başka bir alternatif olmadığından anlamsız olacaktır.

—————————————————————————————————————————————————–

Çocuk konaklaması

0-5 Yaş ucretsiz çocuklar Ebeveyn ile aynı yatakta yatar. Ayrı yatağı yoktur. Araçta koltuğu yoktur. (Tesis dolu ve müsaitlik yoksa)

6-12 Yaş indirimli çocuklar ebeveyn ile aynı odada kalır. Ayrı odası yoktur. (Tesis dolu ve müsaitlik yoksa)

—————————————————————————————————————————————————–

Single konaklama:

Öncelikle Karadeniz turlarında tesislerin yetersizliğinden dolayı single konaklamalarda kontrolümüzde olmayan durumlar oluşabilmektedir. Turlarımıza tek başına katılan kişiler aksi belirtilmedikçe  bir hemcinsiyle aynı odaya yerleştirilir. Katılımcılar single farkı ödeyerek odada tek başına kalmayı tercih ederlerse tesislerin müsaitliğine göre ve rezervasyon sırasına göre tek konaklama sağlanmaya çalışılır. Fakat bu durum tesisten tesise göre değişebilir. Yani bir gün odada tek kalabilirken diğer gün eşleşmek durumunda kalınabilir, bu bazen önceden tahmin edilemeyebilir.  bu durumda tek kalamadığınız günün ücreti iade edilir.

 

 

 
Aktivite
Turun Farkı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Yanında Getir
Bukla Notu