Tur Kodu TUR02-45
Doğu Karadeniz Yaylaları Yılbaşı 2 Gece 3 Gün (Nordic Hotel)
DONMUŞ GÖLDE YÜRÜMEK İSTEYEN?
çocuk
doğa
hiking
kar eğlencesi
orta
yürüyüş
Tur Özeti

Tur programı içinde gezilen yerler Fırtına Vadisi içindeki yerlerdir.  Yürüyüşler ve program kar durumuna ve yol şartlarına göre değiştirilebilir. Ama merak etmeyen sizi boş bırakmayız.

Program içinde 2 saatten 4 saate kadar yürüyüşler, kar aktiviteleri, gece yürüyüşleri, horonlu geceler ve sürprizlerimiz var. Eğlenceli bir yılbaşı geçirmeniz tek amacımız. Ama lütfen siz de kara karşı hazırlıklı gelin. Eldiven, bere vs unutmayın. Başkaları keyif alırken siz üşümeyin:)

Program

1. Gün : TRABZON, MOLLAVEYİS KÖYÜ

Sabah Trabzon’da buluşuyoruz. Trabzon Havaalanı’na indikten sonra direkt olarak Nordicê hareket ediyoruz. Yolda öğle yemeği yiyoruz. Otelimize yerleştikten sonra isteyenlerle civarda yürüyüş yapabiliriz. Akşam yemeği otelde.

—————————————————————————————————————————————————–

2. Gün : MOLLAVEYİS KÖYÜ

Bugünkü yürüyüşümüz Mollaveyis Köyü civarında olacak. Tabi ki karda yürünecek. Kaymadan olmaz bulduğumuz her yokuştan kayabiliriz. Dileyenler günü otelde geçirebilir. Akşama gala yemeği ve yılbaşı eğlencesi. Biraz geç uyuyacaksınız. :)

—————————————————————————————————————————————————–

3. Gün : FIRTINA VADİSİ, PALOVİT ŞELALESİ, ZİL KALE, ÇİNÇİVA, DÖNÜŞ

Kahvaltıdan sonra ilk olarak Fırtına Vadisi’ne gidiyoruz. Kar durumuna göre gidebileceğimiz her noktayı gezeceğiz. Palovit şelalesi, Zil Kale, Çinçiva. Öğle yemeğinin ardından Trabzon Havaalanı’na doğru yola çıkıyoruz. Ardından birkaç yöresel alışveriş noktasında durup Trabzon Havaalanı’na gideceğiz. Seneye görüşürüz :)

————————————————————————————————————————————-

 
Fiyat
Tur fiyatı : 1195 TL
Nakit indirimli : 1195 TL
Single Farkı : 200 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Nordic Otel – Mollaveyis Köyü

 

—————————————————————————————————————————————————–

Çocuk konaklaması

0-5 Yaş ucretsiz çocuklar Ebeveyn ile aynı yatakta yatar. Ayrı yatağı yoktur. Araçta koltuğu yoktur. (Tesis dolu ve müsaitlik yoksa)

6-12 Yaş indirimli çocuklar ebeveyn ile aynı odada kalır. Ayrı odası yoktur. (Tesis dolu ve müsaitlik yoksa)

—————————————————————————————————————————————————–

Single konaklama:

Öncelikle Karadeniz turlarında tesislerin yetersizliğinden dolayı single konaklamalarda kontrolümüzde olmayan durumlar oluşabilmektedir. Turlarımıza tek başına katılan kişiler aksi belirtilmedikçe  bir hemcinsiyle aynı odaya yerleştirilir. Katılımcılar single farkı ödeyerek odada tek başına kalmayı tercih ederlerse tesislerin müsaitliğine göre ve rezervasyon sırasına göre tek konaklama sağlanmaya çalışılır. Fakat bu durum tesisten tesise göre değişebilir. Yani bir gün odada tek kalabilirken diğer gün eşleşmek durumunda kalınabilir, bu bazen önceden tahmin edilemeyebilir.  bu durumda tek kalamadığınız günün ücreti iade edilir.

 

 

 
Aktivite
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Yanında Getir
Bukla Notu