Tur Kodu TUR04-49
Cumalıkızık – Küreklidere Şelalesi (Fotoğraf gezisi)
OBJEKTİFLER BURSA'DA...
Tur Özeti

Cumalıkızık – Küreklidere Şelalesi turunu fotoğraf çekmek amacıyla gezmek isteyenler için oluşturduk. İlk durağımız olan Cumalıkızık pek çok fotoğraf meraklısının uğrak noktasıdır. Burada verilen serbest zaman içerisinde tarihi Osmanlı evlerini fotoğraflamak için yeterli vaktiniz olacak. Ardından aracımızla Küreklidere Şelalesine gidiyoruz. Çok yorucu olmayan bir yürüyüşle toplam 80 metre yüksekliği olan şelaleye varıyoruz. Bu turda amacımız sizi yormak değil bol bol fotoğraf çektirmek :)

Program

İstanbuldan hareket ettikten sonra feribotta kahvaltı ikramımızı alıp Bursa Cumalıkızıka doğru yol alıyoruz. İlk durağımız olan Cumalıkızık’da köy sokaklarından gezip fotoğraf çekmek için serbest zaman verilecektir. Öğle yemeğini buradaki bir çok konaktan birinde alabilirsiniz. Ardından aracımızla Küreklidere Şelalesine gidiyoruz. Burdan sonrası kısa bir doğa yürüyüşü şeklinde olacak. Yaklaşık 1800 metrelik bu yolun sonunda toplam 80 metre yüksekliğinde bir şelale bizi bekliyor. Dönüş trafiğine bağlı olarak akşam 20:30 gibi İstanbulda olmayı planlıyoruz.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 95 TL
Nakit indirimli : 95 TL
Single Farkı : 0 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama
 
Detay Program
Aktivite
Turun Farkı
Zorluk Derecesi
Yöre Bilgileri
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Ulaşım
Yemekler
Kişisel İhtiyaç
Yanında Getir
Bukla Notu