Tur Kodu
Çocuklar Okusun Diye (Kartepe Turu)
KAYMADAN GEÇMEEE...
doğa
kar eğlencesi
Tur Özeti

Bu tur, tüm geliri Ağrı’daki bir köy okuluna kitap almak üzere yardım amaçlı olarak düzenlenmektedir.

Program

Sabah saat 08.00′de İstanbul‘dan ayrıldıktan sonra yaklaşık 1 saat 15 dakikalık yolculukla Maşukiye‘ye varıyoruz. Yol üstünde sabah ikramlarımızı almış oluyoruz. Burada kısa bir alışveriş molası verdikten sonra tekrar araçlarımıza binip Kartepe’ye doğru çıkmaya başlıyoruz. 12. km’de araçtan iniyoruz ve Kuzu Yayla’ya doğru yürümeye başlıyoruz. Öğle yemeği yiyeceğimiz yere kadar olan yürüyüş parkurunda çok fazla yokuş yok. Parkur yol üzerinde fakat grubun yapısına göre orman içi yoldan doğaçlama da ilerleyebiliriz. Yolda poşetle kayılabilecek bir sürü yer var, denemenizi tavsiye ederiz. Yürüyüş yaklaşık 1,5 saat ve toprak yolda sürecek (genelde basılmış yolda yürünür). Kuzu Yayla Milli Parkı’na vardıktan sonra burada öğle yemeğimizi yiyoruz.

Yemekten sonra aynı ya da orman içinden yürüyüşe başladığımız alana geri iniyoruz. Hava, kar ve grubun durumuna göre yürüyüş süresi genelde 1 saat civarındadır. Fakat yolda göreceğiniz manzaralar ve orman içinde olduğumuz için ağaçlardan sarkan kar ve buzlar o kadar güzel ki. Fotoğraf çekmekten bu süreyi geçebiliyoruz. Araca vardıktan sonra sıcak çaylarımızı içiyoruz ve aracımıza binip İstanbul’a geri dönüyoruz.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 175 TL
Nakit indirimli : 175 TL
Single Farkı : TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
21 Oca'18 - 21 Oca'18
(son +7 kişi)
Konaklama
 
Turun Farkı
Yöre Bilgileri
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Ulaşım
Yemekler
Yanında Getir
Bukla Notu