Tur Kodu
Büyükanne’nin Çiftliği “10-17 Yaş Sanatçılar Kampı – Kurgu & Sahneleme”
çocuk
doğa
kolay
Tur Özeti

Hayvanları, böcekleri, ağaçları mı seslendiriyorsun? Yok yok, hiç acayip değil, sen bir sanatçısın. 10 yaşın üzerindeysen, çadırda kalmayı seviyorsan, kamp atmak için Büyükanne’nin Çiftliği’ndeyiz. Yemekler, Büyükanne’den. :) Canlandırmalar, hepimiz için! Not: Kampımıza yetişkinler giremiyor shjhhjshsh :)

——————————————————————————————————————————————

Diğer Çiftlik Kampı seçeneklerimiz

Büyükanne’nin Çiftliği Renklerle ve Çizgilerle Çocuk Kampı

Büyükanne’nin Çiftliği Dans Grubu Çocuk Kampı

Program

1.Gün : İSTANBUL, ÇİFTLİK

Sabah İstanbul’dan yola çıkıyoruz. Biraz biraz tanıştıktan sonra, yolda bir hikaye kuruyoruz. İçinde hangi karakterler olsun, nerede geçsin istiyorsak senaryo ve kurgulama üzerine konuşuyoruz. Yazar ve yönetmenimiz bizimle J Rollerimizi dağıttık mı tamam. Grupta konuşuyoruz, ilk denemek istediğimiz nedir? Sahneye koyup kendi yaratacağımız kostümler içinde provalara dalmak mı? Yoksa bir Radyo Tiyatrosu mu? Belki de heyecanlandıran,  tamamen başka bir şeydir. Denemek istediklerimiz için buradayız.

Yolda hikayelemelerle geçen zaman sonrasında, Büyükanne’nin Çiftliği’ne varıyoruz. Hemen çadırlarımızı kurup etrafı dolaşıyoruz. Büyükanne’nin Çiftliği, yapmak istediğimiz tüm aktiviteler için biçilmiş kaftan. :)

Öğlen yemeği sonrası, seçtiğimiz rolleri çalışacağımız esnada, içinde bulunduğumuz duygularımızı araştırıyoruz. Bunun sebebi rolümüze yansıyacak olması. Birkaç drama oyunu çalışarak duygularımıza bakıyoruz.

Arada minik bir yürüyüş yapabiliriz ya da çiftlikte süregelen işlere yardımcı olabiliriz.

Akşam yemeğinden sonra yıldızların altında oturup oluşturduğumuz hikayede doğaçlamalar yapıp merak ettiklerimiz hakkında konuşuyoruz.

—————————————————————————————————————————————————–

2.Gün : ÇİFTLİK, İSTANBUL

Sabah çiftlikteki kahvaltının ardından vücudumuzu çalıştıracak, ısınma egzersizi yapıyoruz, bunu kahvaltıdan önce de yapabiliriz. Aktivite alanlarımıza geçmeden önce,  yönetmenimiz tarafından bize önerilen dal/su/yaprak kullanacağımız malzemelerimizi hazırlıyoruz.

Ayy heyecanlı mı ne :) Deneme piyesimizi sahneye çıkarma egzersizleri yapıyoruz. Baktık çok beğendik, son provanın kaydını alıyoruz ve akşam yemeğimizde bununla ilgili yapmak istediklerimiz hakkında konuşuyoruz. Prova kaydımızı, indirebilmeniz için internet sitemize koyuyoruz.

Dönüş yolumuzda, o heyecanımızla sohbetler devam ediyor. İstanbul’a varış saatimiz 20.00 civarı.

 
Fiyat
Tur fiyatı : TL
Nakit indirimli : TL
Single Farkı : TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama
 
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Ulaşım
Yanında Getir
Bukla Notu