Tur Kodu
Büyükanne’nin Çiftliği ” 10-14 Yaş Sanatçılar Kampı – Renkler & Çizgilerle Tasarım”
çocuk
doğa
kamp
kolay
Tur Özeti

Cevap vermek için kaleme, kağıda, renklere mi sarılıyorsun? Doğanın içinde yeni ilham kaynakları keşfetmek, burada resim yapmak ister misin? Bu kampa katılmak için 10 yaşında olman yeterli. Büyükanne’nin Çiftliği’ndeyiz, çadır atıyoruz. Yemekler, Büyükanne’den. :) Sevdiğin masal kitabını da yanına almayı unutma.

Not: Kampımıza yetişkinler giremiyor shjhhjshsh :)

Not2: Bu kampa arkadaşınla katılmak, ikiniz için de bir fırsat :) Insta’dan önce yan yana ve bir çadırda :) Birlikte katılımınıza da %10 indirim.

——————————————————————————————————————————————

Diğer Çiftlik Kampı seçeneklerimiz

Büyükanne’nin Çiftliği Renklerle ve Çizgilerle Çocuk Kampı

Büyükanne’nin Çiftliği Dans Grubu Çocuk Kampı

Program

1.Gün : İSTANBUL, ÇİFTLİK

Sabah İstanbul’dan Büyükanne’nin Çiftliği’ne doğru yola çıkıyoruz. Yolda biraz biraz masal kitaplarımızla ve hayallerimizle tanışıyoruz J Vardığımızda, hemen çadırlarımızı kurup etrafı dolaşıyoruz. Büyükanne’nin Çiftliği, yapacağımız aktivite oyunlar için birebir!

Öğlen yemeği sonrası, ilk önce doğaçlama resim denemeleri yapıyoruz. Bu esnada içinde bulunduğumuz duygularımızı araştırıyoruz. Bunun sebebi resme yansıyacak olanlar da. Birkaç drama oyunu çalışarak duygularımızı değiştirerek resme oturuyoruz. İstersek her seferinde ayrı malzemeler seçiyoruz. Suluboya, kuru kalemler, akrilik, kağıt üzerinde, taş üzerinde, yaprak üzerinde, nerelere uzanmak ve deneyimlemek istiyorsak.

Arada minik bir yürüyüş yapabiliriz ya da çiftlikte süregelen işlere yardımcı olabiliriz.

Ardından bizi heyecanlandıran bir konu seçerek benzer denemeleri tekrarlıyoruz. Burada amaç, birlikte oluşumuzun ve içinde bulunduğumuz ortamın etkilerinin farkında olmak.

Akşam yemeğinden sonra yıldızların altındayız. Yavaş yavaş çocuklar ve grubumuz kendi renklerini göstermiş olurlar artık J. Bir hikaye oluşturabiliyorsak amacını, içinin karakterlerini ve arka planı ve detayları gözümüzde canlandırıyoruz. Bir yandan da notlar alıyoruz.

—————————————————————————————————————————————————–

2.Gün : ÇİFTLİK, İSTANBUL

Sabah çiftlikteki kahvaltının ardından vücudumuzu çalıştıracak, ısınma egzersizi yapıyoruz, bunu kahvaltıdan önce de yapabiliriz. Bir gece önce oluşturduğumuz hikayedeki detayları tekrar konuşuyoruz, herkes kendisine düşen görevleri alıyor ve çizimlerimize başlıyoruz. Hikayeye daha çok resim ve çizim üzerinden devam etmek istiyorsak, storyboard, manga çizimleme teknik örneklerine bakıyoruz.

Ayy heyecanlı mı ne J Biten resimlerimizin kenarına, hikayemizin yazısını da yerleştiriyoruz. İlk birlikte kitabımız! Bu kitapta komün bir çalışma olduğu için toplu kopyasını, döner dönmez Pdf halinde indirebilmeniz için internet sitemize koyuyoruz. *Herkesin kendi orijinal çizimlerini de ailelere posta aracılığıyla yolluyoruz.

Dönüş yolumuzda, o heyecanımızla sohbetler devam ediyor. İstanbul’a varış saatimiz 20.00 civarı.
Ne diyorduk, yıldızlar…

 

Not:* Hava koşullarına, zamana veya grubumuzun dinamiğine göre program akışında ya da program içeriğinde değişiklikler yapabiliriz.

 
Fiyat
Tur fiyatı : TL
Nakit indirimli : TL
Single Farkı : TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
17 Kas'18 - 18 Kas'18
(son +7 kişi)
Konaklama
 
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Ulaşım
Yanında Getir
Bukla Notu