Tur Kodu
Büyükanne’nin Çiftliği ” 10-14 Yaş Sanatçılar Kampı – Dans & Ritm Grupları”
çocuk
doğa
hiking
kamp
kolay
Tur Özeti

Bir yerlerde daha çok müzik ve dans olmalı. Dans, bir iletişim aracıdır. Kendimizle ve çevremizle kurduğumuz halkada bize cesaret verir ve sıkı çalışma gerektirir. Koreografımız ile bir ekip kuruyoruz, katılmak istersen 10 yaşında olman yeterli. Büyükanne’nin Çiftliği’nde kamp atıyoruz. Yemekler Büyükanne’den :) Aralarda bahçede kilden, çamurdan icatlar çıkarırız. Çiftlik hayvanları da var. Hayvanları bilen birisi de. Yıldızların altında dinlenir, sabah sporumuzla yeniden canlanırız.

Not: Kampımıza yetişkinler giremiyor shjhhjshsh :)

Not2: Bu kampa arkadaşınla katılmak, ikiniz için de bir fırsat :) Insta’dan önce yan yana ve bir çadırda :) Birlikte katılımınıza da %10 indirim.

——————————————————————————————————————————————

Diğer Çiftlik Kampı seçeneklerimiz

Büyükanne’nin Çiftliği Renklerle ve Çizgilerle Çocuk Kampı

Büyükanne’nin Çiftliği Dans Grubu Çocuk Kampı

Program

1.Gün : İSTANBUL, ÇİFTLİK

Sabah İstanbul’dan ayrıldıktan sonra Büyükanne’nin Çiftliği’ne varıyoruz. Çadırlarımızı kurup etrafı dolaşıyoruz. Öğle yemeği sonrası, müzik sohbetleri ardından, malzemelerimizi seçiyoruz. Kulaklıklarla ısınmalarımızı yapıyoruz. Dans etmeden duramayanlar olacaktır, onlar bu tarafa :) Amacımız grup dansı çıkarmak. Birlikte hareket etmemizi sağlayacak drama egzersizlerimiz olacak. Hepimizin hoşuna giden müzikte kararımızı verip herkesin içinden geçen hareket akışlarını izliyoruz önce. Eğer biz karar veremediysek, Koreografımız, bu konuya el atacak. Belki de sınırlarımızı test edecek, bizi, hareketlerle diyaloğa sokacak modern dans ile buluşturacak :)
Provalarımız akşamüzerine kadar sürecek.

Çalışmalara ara vermek isteyenlerle çiftlik işlerine yardımcı olabilirler. Ya da ilgi alanlarımıza göre resim, kil ve benzeri dinlenme alanlarımızda dinleniyor oluruz.

Akşam yemeğine kadar provaya devam, yemekten sonra toplu deneme dansımızı alırız. Yıldızlar altında bir gece biterken hareketler, sesler ve bizi içine aldığı ritimler hakkında konuşacağız.

—————————————————————————————————————————————————–

2.Gün : ÇİFTLİK, İSTANBUL

Sabah çiftlikteki kahvaltının ardından vücudumuzu çalıştıracak, ısınma egzersizi yapacağız. Grubun dengesine göre bunu kahvaltıdan önce de yapabiliriz. Provalara geçmeden önce eğer varsa, koreografın bize önerdiği su/kum/dal gibi ritim akışında kullanacağımız malzemelerimizi hazırlıyoruz. Provalar öğle yemeğine kadar. Dinlenme alanlarımız yine var.

Öğle yemeği sonrası, çekim için yavaş yavaş toparlanıyoruz. Provaları sonlandırıp çekim alıyoruz. İstediğimiz gibi olmayan her şeyin önünde, bu bir cevap. Müzik, hayatın kendisi! Dans, bir cesaret aşısıysa, grup dansı, kendinin ve birbirinin farkında olanların cevabı J. Sığırcık kuşları gibi, Buradayız, diyor.

*Prova kaydımızı, indirebilmeniz için Sınır Tanımayan Çocuklar ile iletişimde olun :) Dönüş yolumuzda, o heyecanımızla sohbetler devam ediyor. İstanbul’a varış saatimiz 20.00 civarı.

Not:* Hava koşullarına, zamana veya grubumuzun dinamiğine göre program akışında ya da program içeriğinde değişiklikler yapabiliriz.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 595 TL
Nakit indirimli : 595 TL
Single Farkı : 125 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
13 Eki'18 - 14 Eki'18
(son +7 kişi)
Konaklama
 
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Ulaşım
Yanında Getir
Bukla Notu