Tur Kodu AMSTEL
Brugge’den Amsterdam’a Flaman Şehirleri & Kanalları Bisiklet Turu
bisiklet
doğa
fotoğraf
kültür
orta
piknik
yurtdışı
yürüyüş
Tur Özeti
  • Birbirinden güzel Flaman Şehirleri ve Kanalları
  • Keyifli bisiklet yolculukları
  • Belçika ve Hollanda tarihine alternatif bir bakış
  • Kaleler, şatolar ve muazzam kasabalar
  • Avrupa’nın en hareketli başkenti: Amsterdam

 

Program

1. Gün: ISTANBUL – BRÜKSEL – BRUGGE

11:00′de Brüksel’de olacak şekilde programımıza başlıyoruz. Havalimanı’ndan direk Brugge’e geçiyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Sonrasında Brugge şehir turumuz başlıyor. Belçika’nın belki de en güzel şehri olan Brugge programımız sonbaharın güzel atmosferi eşliğinde Brugge Özgürlük Sarayı, Balık Pazarı, Notre-Dame Kilisesi, Markt Plein (Şehir Meydanı) ve Brugge’ün birbirinden sevimli sokaklarında geçiyor.

—————————————————————————————————————————————————–

2. Gün: BRUGGE – GHENT (55 Kilometre/3 saat, Orta)

Sabah kahvaltının ardından bisikletlerimizi teslim alıyoruz. Çantalarımızı ve malzemelerimizi yerleştiriyoruz. Kısa bir bilgilendirmenin ardından bisiklet turumuza başlıyoruz. Brugge-Ghent arası rotamızın tamamı 55 kilometre olup irtifa farkı bulunmamaktadır. Moerbrugge, Aalter (Kasteel van Poeke), Lovendegem gibi kasabalardan geçip kısa molalar vererek ilerliyoruz. Akşam üzeri Ghent’e vardıktan sonra otelimize yerleşiyoruz ve şehir turumuz başlıyor. Graslei ve Korenlei kıyıları, Aziz Michael Köprüsü, Post Plaza, Vrijdagmarkt Meydanı, Het Groot Vleeshuis, Graffiti Sokağı, Hof van Ryhove, St. Veerleplein, Groentenmarkt, Belfry of Ghent ve Saint Bavo Katedrali turumuzu oluşturan unsurlar arasında.

—————————————————————————————————————————————————–

3. Gün: GHENT – ANTWERP (65 Kilometre/4 saat, Orta)

Sabah kahvaltının ardından Ghent’ten hareket ediyoruz. Destelbergen, Hamme ve Bornem üzerinden ilerleyip Marnix de Sainte Aldegonde Şatosu’nu görüyoruz. Bazel ve Wissekerke Bazel Şatosu’nu gördükten sonra Hingene’deki De Notelaer’da müsaitliğe göre mola veriyoruz. Sonrasında turumuz Antwerp’e doğru devam ediyor. Antwerp’e vardıktan sonra otelimize yerleşiyoruz ve kısa bir akşamüstü şehir turu yapıyoruz. Onze Lieve Vrouwe Katedrali (Bizim Leydi Katedrali), Büyük Şehir Meydanı, Ruben’in Evi, De Koninck Bira Fabrikası, Belediye Binası ve Meir Caddesi görülecek yerler arasında.

—————————————————————————————————————————————————–

4. Gün: ANTWERP – AMSTERDAM (trenle/otobüsle)

Öğle saatlerine kadar Antwerp’te şehir gezimize devam ediyoruz ve sonrasında Amsterdam’a yolculuğumuz başlıyor. Amsterdam’a varışımızın ardından kafe ve restoranları ile ünlü sakin Jordaan Bölgesi, Amsterdam’ın simgelerinden biri olan Vondelpark, Prens Kanalı, Müzeler Bölgesi, Beyefendiler Kanalı, Begijnhof, Amsterdam Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Eski Kilise, Damrak Caddesi, Brouwersgracht, De Wallen görülecek yerler arasında.

—————————————————————————————————————————————————–

5. Gün: AMSTERDAM YEL DEĞİRMENLERİ TURU VE DÖNÜŞ

Sabah kahvaltının ardından ünlü yel değirmenleri ve Amsterdam çevresinde bisiklet turumuz oluyor. Genellikle Amstel Nehri’ni izleyeceğimiz bugünkü turumuz boyunca Hollanda köy ve kasabalarının yanında rengarenk doğasını da göstermeyi amaçlıyoruz. Programımız toplamda 30-35 kilometre sürecek olup kolay parkurlar seçilmiştir. Katılımcılar dönüş uçak saatlerine göre ulaşımlarını kendileri sağlayacaktır.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 975 €
Nakit indirimli : 975 €
Single Farkı : 250 €
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Brugge: Martin’s Brugge ve muadili
Ghent: Hotel de Flandre ve muadili
Antwerp: Hotel Elzenveld ve muadili
Amsterdam: TBA

 
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Bukla Notu