Tur Kodu BOTSWN
Botswana Turu
Discovery
doğa
fauna
orta
rafting
vahşi yaşam
yurtdışı
yürüyüş
Tur Özeti

18 – 38 yaş grubundaki gençler için tasarlanmış bu 8 günlük Botswana turu, sizi tamamen saran atmosferi ile unutulmaz bir Afrika deneyimini size sunuyor. Egzotik yaban hayatının ortasındaki kamp alanında, yıldızların altında sabahlayacağınız bu Afrika turunda kendinizi doğanın güzelliklerini görmeye hazırlayın. Güney Afrika’nın, Zambiya’nın ve Botswana’nın güzel manzaraları, Okavango Deltası, büyüleyici Victoria Şelaleleri, kano seyahatleri, Khama Gergedan Sığınağı’de safari turları ve daha fazlasıyla unutamayacağınız bir Afrika seyahati geçirin!

Program

1. Gün: JOHANNESBURG , GÜNEY AFRİKA CUMHURİYETİ

Johannesburg’a varış ile Botswana turu başlıyor.

2. – 3. Gün: KHAMA GERGEDAN KORUMA ALANI – MAUN, BOTSWANA

Khama Gergedan Koruma Alanında üstü açık araç ile safari turuna ya da Maun’dan yola çıkıp delta üzerinden geçeceğiniz, güzel manzaralar görebileceğiniz bir uçuş turuna katılabilirsiniz. Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

4. Gün: OKAVANGO DELTASI, BOTSWANA

Botswana turunnda bugün yaban hayvanlarını ve kuşları izleyeceğiz. Yaban hayatı yürüyüşlerinin ve geleneksel mokoro kanosuyla yapacağınız gezilerin tadını çıkarın. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği, 1 akşam yemeği.

5. – 6. Gün: GWETA – CHOBE NEHRİ, BOTSWANA

Chobe Ulusal Parkı’ndaki Chobe Nehri’nde tekne gezisine çıkıyoruz. Etraftaki filleri gözlemleyip baobab ağaçları altında kamp kuruyoruz. Yemek: 2 kahvaltı, 2 öğle yemeği, 2 akşam yemeği.

7. Gün: LIVINGSTONE, ZAMBİYA

Victoria Şelalelerini görmek için vapur ile Zambiya’ya geçiyoruz. Opsiyonel aktiviteler: akarsu raftingi, kano, fil gezisi, şelalelerin üzerinden uçakla gezi. Yemek: 1 kahvaltı, 1 öğle yemeği.

8. Gün: LIVINGSTONE, ZAMBİYA

Botswana turunun sonuna geliyoruz. Yemek: 1 kahvaltı.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 899 €
Nakit indirimli : 879 €
Single Farkı : 129 €
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama
 
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Yanında Getir
Bukla Notu