Tur Kodu TUR03-65
Bolu Aladağ Kampı
İLK GELEN SİZ OLUN...
Tur Özeti

Cumartesi sabah İstanbul’dan hareket eden aracımızla öğlen Bolu Aladağ’a varıyoruz. İlk planımıza göre Göksu Tabiat Parkı içerisindeki alana kampımızı kuruyoruz . İlk gün kampımızı kurduktan sonra yorgunluğumuza göre Aladağ göleti ve çevredeki yaylaları içeren bir yürüyüş yapıyoruz. . İkinci İstanbul’a dönmeden önceki yürüyüşümüz ile Aladağ da bulunan bir başka göl Sarıalan göleti civarında olacaktır

Program

1. Gün: BOLU ALADAĞ –  ALADAĞ GÖLETİ

Cumartesi günü sabah İstanbul’dan hareket eden aracımız öğlen Bolu Aladağ Göksu Tabiat Parkında bulunan kamp alanımıza ulaşıyoruz.  Hepbirlikte kampımızı kurup biraz dinlendikten sonra Örencik Yaylası, Demirciler Yaylası ve Aladağ Göletinin içeren yaklaşık 1,5 saatlik yürüyüşümüz başlıyor. Ardından akşam yemeği ve kamp ateşi sohbetlerimiz için kamp alanımıza dönüyoruz.

2. Gün: SARIALAN GÖLETİ – DÖNÜŞ

İkinci gün erken kalkıp kahvaltımızı kamp alanında yaptıktan sonra çadırlarımız topluyor ve aracımıza yerleştiriyoruz. Bugünkü yürüyüşümüz Sarıalan Göletine olacak. Araçla belirli bir yere kadar gittikten sonra artık yürüyüşümüz başlıyor. Yaklaşık 2 saatlik yürüyüşün ardından öğle yemeği için aracımızla buluşuyoruz.  Öğle yemeği menümüzde sucuk ekmek var. Yemeğin ardından İstanbul’a dönüş yolumuz başlıyor.

 

 
Fiyat
Tur fiyatı : 275 TL
Nakit indirimli : 275 TL
Single Farkı : 40 TL
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

Çadırlarımız yağmur geçirmez, içine böcek ve sinek giremez.

2 kişilik çadırlarımızda 1 kişi,

3 kişilik çadırlarımızda 2 kişi,

4 kişilik çadırlarımızda 3 kişi konaklatıyoruz.

 
Turun Farkı
Grup Sayısı
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Yanında Getir
Bukla Notu