Tur Kodu ARGBRA
Buenos Aires – Iguassu – Rio de Janeiro (Arjantin-Brezilya Vizesiz)
SAIB - Iguassu'da yıkanmak
fotoğraf
gurme
kolay
kültür
vahşi yaşam
Wild
yurtdışı
Tur Özeti

Arjantin İguassu Brezilya Turu ile doğanın güzelliklerini ve hareketli gece hayatının harika bir kombinasyonunu deneyimlemeye hazır olun. Buenos Aires’de tango, Rio de Janeiro’da samba dolu günler sizi bekliyor. Bu iki ülkenin kültürlerini keşfederken görkemli Iguassu şelalelerinin hem Arjantin hem de Brezilya taraflarını göreceğiniz, Ilha Grande’nin plajlarını, Paraty’nin koloni kültürünü ve daha fazlasını Geographika ile bu Arjantin İguassu Brezilya Turu programında keşfedin!

Program

1. Gün: BUENOS AIRES, ARJANTİN

Buenos Aires’te buluşma.

2. ve 3. Gün: IGUASSU ŞELALELERİ

İki gün sürecek Iguassu Şelaleleri turumuz başlıyor. Şelaleleri hem Arjantin hem de Brezilya kısımlarından göreceksiniz. Opsiyonel olarak şelalelerinin altında tenke turuna katılabilirsiniz ya da yakın bir kuş parkını ziyaret edebilirsiniz.

4. ve 5. Gün: PARATY, BREZİLYA

São Paulo uçup aracımızla Paraty’ya geliyoruz. Opsiyonel olarak Optional cachaça damıtım merkezini ziyaret edebilir ya da yakınlardaki koylara, adalara ve plajlara tekne turu ile seyahat edebilirsiniz.

6. ve 7. Gün: ILHA GRANDE, BREZİLYA

Aracımız ile kıyı şeridinden devam edip tekne ile Ilha Grande’ye geliyoruz. Opsiyonel olarak izole plajlara yürüyüş turu yapabilir, adayı keşfedebilir ya da dinlenmek için zamanınızı serbestçe değerlendirebilirsiniz.

8. Gün: RIO DE JANEIRO, BREZİLYA

Tekne ile başlayan yolculuğumuza özel aracımızla devam ediyoruz. Rio de Janeiro’da serbest zamanınızı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz.

9. Gün: RIO DE JANEIRO, BREZİLYA

Turumuzun sonuna geliyoruz.

 
Fiyat
Tur fiyatı : 1699 €
Nakit indirimli : 1699 €
Single Farkı : 509 €
KK Taksit seçenekleri için fiyata tıklayınız
Tarihler
KK Taksit seçenekleri için fiyatlara tıklayınız. Kampanya ve üyelik indirimleriniz fiyatlara yansıtılmıştır. En yüksek indirimden yararlanırsınız.
Bu turun tarihleri ileride girilecektir.
Konaklama

8 gece turist sınıfı otel konaklamalı turdur.

 
Detay Program
Aktivite
Turun Farkı
Zorluk Derecesi
Yöre Bilgileri
Ödeme Koşulları
Fiyata Dahil
Fiyata Hariç
Konaklama
Ulaşım
Yemekler
Yanında Getir
Bukla Notu